KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443301
nr 1544 3301
Sverre Erixson
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, "Dam med paraply". Signerad, daterad -87, duk, 48x60 cm, yttermått inklusive ram: 62x50 cm
Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:05:10
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)